Młodszy specjalista ds. realizacji projektów zagranicznych

Rekrutujemy! Może czekamy właśnie na Ciebie?:)

Poszukujesz ciekawej pracy, w której będziesz mógł wykorzystać swoją znajomość języka niemieckiego? A może chcesz rozwinąć swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe pracując w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym?

Dołącz do naszego zespołu, pracuj w gronie wykwalifikowanych osób i buduj swoją ścieżkę kariery razem z nami!
Dodatkowo, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych będzie to dodatkowym atutem!

Obecnie poszukujemy do naszego biura we Wrocławiu:
Młodszego specjalisty ds. realizacji projektów zagranicznych

Twoje przyszłe zadania to m.in.:
• rezerwacja hoteli na terenie całej Europy,
• telefoniczna weryfikacja znajomości języka niemieckiego,
• wsparcie teamów w procesie realizacji projektów zagranicznych,
• współpraca z innymi działami firmy (księgowość, personalny, IT)
• obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy.

Oferujemy:
1) możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
2) pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00,
3) wsparcie ze strony zespołu i szkolenia, które przygotują Cię do pracy,
4) pracę w młodym i energicznym zespole,
5) dostęp do platformy szkoleniowej,
6) benefity pracownicze (pakiet zdrowotny Luxmed, karta MultiSport), wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe.

• znasz j. niemiecki na poziomie średniozaawansowanym (warunek konieczny), dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego,
• cechuje Cię obowiązkowość, komunikatywność, samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
• masz wykształcenie min. średnie.

Czekamy na Ciebie!
Wyślij CV na adres: dzial.ogloszenia@invent.ag

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 02.07.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Inne
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Średnie