MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI (POLSKA)

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura we Wrocławiu szukamy:
Młodszego specjalisty ds. realizacji projektów

Zadania:
• kompleksowa realizacja czynności zgodnie z wytycznymi klienta,
• koordynacja przebiegów procesów inwentaryzacyjnych,
• rezerwacja hoteli i transportów dla pracowników na terenie całej Polski,
• telefoniczny oraz mailowy kontakt z kontrahentami,
• stały kontakt z teamami pracującymi na projektach,
• wspieranie pracowników w bieżących działaniach, m.in. rozliczanie kosztów podróży pracowników inwentaryzacji,
• współpraca z innymi działami (księgowość, personalny, IT),
• identyfikacja potrzeb klientów poprzez obsługę kanałów komunikacji takich jak: Czater, telefon, mail,
• obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie,
• dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
• bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy, komunikatywność, obowiązkowość, samodzielność w działaniu, wykazywanie własnej inicjatywy,
• mile widziana umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze i doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym i  ugruntowanej pozycji na rynku,
• indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego,
• pracę w młodym i energicznym zespole,
• benefity pracownicze (pakiet zdrowotny Luxmed, karta MultiSport), wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 01.06.2021
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Forma zatrudnienia: Inne
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Średnie