Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura we Wrocławiu szukamy:
Młodszego specjalisty ds. rekrutacji

Zadania:
• identyfikacja potrzeb klientów poprzez obsługę kanałów komunikacji takich jak: Livechat, telefon, mail,
• telefoniczna rekrutacja pracowników do pracy przy inwentaryzacji,
• rezerwacja hoteli i transportów dla pracowników na terenie całej Polski,
• telefoniczny kontakt z kontrahentami,
• współpraca z innymi działami (księgowość, personalny, IT),
• stały kontakt z teamami pracującymi na projektach w Polsce i za granicą,
• wspieranie pracowników w bieżących działaniach,
• obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie,
• komunikatywność, obowiązkowość, samodzielność w działaniu, wykazywanie własnej inicjatywy,
• dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
• pozytywne nastawienie - będziesz pierwszym głosem, który usłyszy klient,
• płynność wypowiedzi, dobra dykcja,
• bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy,
• mile widziana umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze i doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym i  ugruntowanej pozycji na rynku,
• indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego,
• pracę w młodym i energicznym zespole,
• benefity pracownicze (pakiet zdrowotny Luxmed, karta MultiSport), wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

Jednocześnie informujemy, że:
• Administratorem danych osobowych jest spółka Invent Sp. z o.o., ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 31440 8, NIP 101000312  4, ogłaszająca rekrutację.
• Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: daneosobowe(małpa)invent.ag • Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
• Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.
• Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.
• Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
• Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
• Odbiorcami danych są: pomioty przetwarzające dane na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym dostawcy usług i klienci Administratora.
• Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody.

  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 04.05.2021
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Forma zatrudnienia: Inne
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Średnie