Młodszy specjalista z językiem niemieckim

Firma Invent Sp. z o .o. świadczy usługi w zakresie inwentaryzacji dla handlu, logistyki i produkcji. Przeprowadzamy inwentaryzacje na terenie Polski oraz za granicą, między innymi w Niemczech, Austrii, Francji, Albanii, Czechach, Włoszech i wielu innych europejskich krajach.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. projektów zagranicznych z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Wrocław Krzyki, ul. Gajowicka 195

Studiujesz germanistykę lub dobrze znasz język niemiecki? Lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeżeli na pytania odpowiedziałeś trzy razy TAK, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

  • Znasz język niemiecki na poziomie B2/C1? (warunek konieczny)

Codziennie będziesz porozumiewał się w języku niemieckim: rozmawiając przez telefon czy pisząc maile do naszych kontrahentów.

  • Szukasz pracy w której będziesz mógł się rozwijać?

Zapewniamy Ci profesjonalne wdrożenie i przygotujemy do pracy w której będziesz mógł nabywać nowe umiejętności.

  • Zależy Ci na świetnej atmosferze oraz pracy w zgranym zespole?

Będziesz pracował w ludźmi, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem na każdym etapie szkolenia.

Twoje zadania:

  • Realizacja projektów zagranicznych poprzez rezerwację hoteli na terenie Europy.
  • Obsługa wewnętrznych programów niezbędnych do codziennej pracy.
  • Współpraca z innymi działami firmy (księgowość, IT).
  • Przygotowywanie bieżących zestawień.

Co oferujemy?

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę przy projektach zagranicznych.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w- oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.
  • Pracę stacjonarną, w godz. 8-16.
  • Imprezy firmowe oraz wyjazdy integracyjne.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.
  • Przyjemną atmosferę z kawą na dzień dobry.
  • Atrakcyjną lokalizację biura - dojazd do biura możliwy następującymi środkami komunikacji miejskiej: Autobusami nr 126, 133, 143 przystanek: Gajowicka, tramwajami nr 2, 6, 7, 17, przystanek: Orla

Aplikuj, może czekamy właśnie na Ciebie!

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Invent Sp.z o .o . z siedzibą pod adresem ul. Gajowicka 195 we Wrocławiu (53-150), w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Invent Sp. z o .o. z siedzibą pod adresem ul. Gajowicka 195 we Wrocławiu (53-150).”

Masz prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 30.08.2022
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak