Oferta za 1550 EURO/mies., komunikatywny j.niemieckim – okolice Saarbrücken

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 46040
Data: 1.07-1.09.2020
Miejscowość: 66386 St. Ingbert
Stawka: 1550 EURO netto

Pan Horst (84 l., 175 cm, 120 kg) jest profesorem, z charakteru otwarty i przyjazny, lubi wychodzić na spacery. Cierpi na demencję, nadciśnienie i zniedołężnienie starcze. Senior porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia przy korzystaniu z toalety, przebieraniu, pielęgnacji i kąpieli. Pan korzysta z usług ergoterapeuty 2 razy w tyg. Gotowaniem w domu zajmuje się żona Podopiecznego.
Pan mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1600 Euro!
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- dyżur lektora języka niemieckiego,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.
  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 19.06.2020
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 1550 - 1550 €
  • Numer referencyjny: 46040
  • Min. doświadczenie: Brak