Opiekun/ka dla małżeństwa, Bönen (Niemcy),od 31.01.16r. do 31.03.2017, 1200 Euro

Opiekun/ka dla małżeństwa, Bönen (Niemcy) od 31.01.16r. do 31.03.2017, 1200 Euro
Nr ref. 14925

O naszej firmie

MEDIPE PFLEGE Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy
Pan choruje na  demencję, porusza się samodzielnie, ale trzeba go asekurować. Orientacja czasowo – przestrzenna jest zaburzona, są stosowane pielucho – majtki. Pan jest bardzo spokojny i sympatyczny.
 Pani choruje na  demencję, cukrzycę, porusza się samodzielnie, ale trzeba ją asekurować , jest po operacji biodra. Przez demencję nie wie, że nie może chodzić sama, orientacja czasowo – przestrzenna jest zaburzona. U Pani są stosowane również pielucho – majtki.
 Pacjenci w pokoju mają monitoring. Do Państwa przychodzi codziennie zewnętrzna opieka medyczna oraz osoba , która wykonuje z Panią gimnastykę.
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym, są dwie łazienki. Do dyspozycji Pani opiekunki jest osobny pokój z TV, Internet.
Możliwość palenia na zewnątrz.

Zadania Opiekunki/na

Do zadań opiekunki należy całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu,  organizacja czasu wolnego.

Lokalizacja:
Bönen, Niemcy

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy 31.01  na 2 miesiące
·         Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
·         Atrakcyjne wynagrodzenie
·         Pomoc w organizacji podróży
·         Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
·         Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania

  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 02.01.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 14925
  • Min. doświadczenie: Brak