Potrzebny/a Opiekun/ka do Państwa Grete i Klausa, 1400 €

Potrzebna Opiekun/ka do Państwa Grete i KlausaWandlitz (Niemcy) od 19.04 –01.06.2017, 1400 Euro

Nr ref. 17807

O naszej firmie

MEDIPE PFLEGE Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy

Pani Grete ma 85 lat, jest drobną osobą – waży tylko 50 kg, choruje na reumatyzm, demencję i zaćmę na jednym oku. Podopieczna gorzej słyszy, ma lekko zaburzoną orientację czasowo – przestrzenną, przesypia noce.

Pan Klaus ma 87 lat, ma nadwagę, początkująca demencję, gorzej słyszy. Porusza się o kulach lub za pomocą laski. Pan niechętnie się porusza , dlatego trzeba go do tego zachęcać i motywować. Czasami w nocy wymaga wsparcia, ale nie jest to częste – zdarza się to raczej sporadycznie. Ze względu na nietrzymanie moczu podopieczny nosi pielucho – majtki.

Pacjenci mieszkają w miasteczku w domku jednorodzinnym. Do najbliższego sklepu jest ok. 15min na pieszo. Dla Opiekuna/ki przewidziany jest oddzielny pokój , Internet , tania linia telefoniczna do Polski. Istnieje możliwość palenia na zewnątrz.

Zadania Opiekunki/na

 Obydwoje Państwo nie stosują żadnej diety. Do obowiązków Opiekuna/ki, oprócz otoczenia pacjentów całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. Miejscowość jest ładna, wypoczynkowa, oddalona tylko dwie godziny jazdy od granicy z Polską.

Lokalizacja

Wandlitz, Niemcy

Nasza oferta

·         Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
·         Atrakcyjne wynagrodzenie
·         Pomoc w organizacji podróży
·         Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
·         Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 13.04.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 17807
  • Min. doświadczenie: do 1 roku