Specjalista ds. HR

Firma Invent Sp. z o .o. świadczy usługi w zakresie inwentaryzacji dla handlu, logistyki i produkcji. Przeprowadzamy inwentaryzacje na terenie Polski oraz za granicą, między innymi w Niemczech, Austrii, Francji, Albanii, Czechach, Włoszech i wielu innych europejskich krajach.

Aktualnie do naszego biura we Wrocławiu, prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław Krzyki, ul. Gajowicka 195

Lubisz ludzi, jesteś otwarty na wyzwania a Twoim dużym atutem jest relacyjność? Zależy Ci na stabilnym miejscu pracy, ciekawych projektach oraz świetnej atmosferze?

Jeśli odpowiedziałeś Tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Czego oczekujemy:

·        doświadczenia w pracy w dziale HR, w tym przynajmniej półroczne

doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska biurowe

·        znajomość praktyk i narzędzi rekrutacyjnych,

·        dobra znajomość pakietu Office (Excel, PowerPoint)

·        dobrej organizacji pracy

·        wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, kierunek: zarządzanie

zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne

·        pasji do ludzi i HR

Twoje zadania:

·        pozyskiwanie i selekcja kandydatów zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem firmy

·        prowadzenie procesów rekrutacyjnych

·        tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych

·        realizacja procesu onboardingu dla nowozatrudnionych pracowników

·        organizacja i koordynacja szkoleń dla pracowników

·        rekomendowanie działań usprawniających procesy HR

·        udział w projektach zewnętrznych: eventy, targi pracy, wydarzenia plenerowe

·        współpraca z pozostałymi działami firmy (księgowość, personalny, IT)

·        wsparcie liderów w działaniach rozwojowych

·        obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy

·        sporządzanie zestawień, raportów, analiz

·        realizacja innych zadań zgłoszonych przez przełożonego

Co oferujemy?

·        stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·        niezbędne narzędzia takie jak: telefon służbowy, laptop

·        pracę stacjonarną, w godz. 8-16

·        imprezy firmowe oraz wyjazdy integracyjne

·        dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

·        przyjazną atmosferę z kawą na dzień dobry

·        atrakcyjną lokalizację biura - dojazd do biura możliwy komunikacją miejską: Autobusami nr 126, 133, 143 przystanek: Gajowicka, Tramwajami nr 2, 6, 7, 17, przystanek: Orla

Aplikuj, może czekamy właśnie na Ciebie!

  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 30.08.2022
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: do 1 roku