Specjalista ds. rekrutacji i szkoleń

Firma Invent świadczy usługi w zakresie inwentaryzacji dla handlu, logistyki i produkcji. Przeprowadzamy inwentaryzacje na terenie Polski oraz za granicą, między innymi w Niemczech, Austrii, Francji, Albanii, Czechach, Włoszech i wielu innych europejskich krajach.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura we Wrocławiu szukamy:

Specjalisty ds. rekrutacji i szkoleń

Zadania:

  • rekrutacja pracowników biurowych,
  • realizowanie procesu onboardingu dla pracowników nowozatrudnionych,
  • organizacja szkoleń dla pracowników,
  • monitoring, odsłuch i ocena jakości rozmów telefonicznych,
  • coaching pracowników w zakresie prowadzenie rozmów telefonicznych,
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz,
  • współpraca z innymi działami (księgowość, personalny, IT),
  • wspieranie pracowników w bieżących działaniach,
  • obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy,
  • realizacja innych zadań zgłoszonych przez przełożonego.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w zakresie rekrutacji oraz procesu onboardingu (dodatkowym atutem będzie umiejętność prowadzenia odsłuchów rozmów oraz raportowanie pracy),
  • samodzielność w działaniu, wykazywanie własnej inicjatywy, zaangażowanie,
  • bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 16:00,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego,
  • pracę w młodym i energicznym zespole,
  • benefity pracownicze (pakiet zdrowotny Luxmed, karta MultiSport), wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

  • INVENT
  • Miejsce pracy: Dolnośląskie, Wrocław
  • Data wystawienia: 14.01.2022
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę,Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Średnie