Data wyjazdu 01.08. – 01.09.2019 krótkie zastępstwo/sprawdzona oferta

Zlecenie nr 37986
Sprawdzona oferta - miesięczne zlecenie do Plaidt
Data wyjazdu  01.08. – 01.09.2019 krótkie zastępstwo/sprawdzona oferta
Miejscowość:  56637 Plaidt
Stawka: 1500 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Podopieczna (91 l.) cierpi na demencję, zniedołężnienie starcze i cukrzycę. Seniorka porusza się o lasce lub o rollatorze. Wymaga wsparcia przy kąpieli i podczas korzystania z toalety. Do Podopiecznej przychodzi Pflegedienst i podaje insulinę.
Podopieczny (92 l.) cierpi na zniedołężnienie starcze oraz nadciśnienie. Pan nosi okulary i ma aparat słuchowy. Porusza się o rollatorze lub o lasce. Wymaga wsparcia przy kąpieli, przebieraniu i jedzeniu. Nie wymaga pomocy Opiekunki w nocy. Korzysta z usług fizjoterapeuty. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst i rozdziela leki.
Sprzęty do dyspozycji w domu: rollator, wózek inwalidzki, przenośna toaleta, krzesełko pod prysznic, łóżko pielęgnacyjne oraz materac przeciwodleżynowy.
Państwo mieszkają na wsi w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pokój z łazienką, TV, internetem i balkonem. Raz w miesiącu przychodzi sprzątaczka i robi gruntowne porządki.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 01.08.2019
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1500 - 1500 €
  • Min. doświadczenie: do 1 roku