PILNE! Pracownik inwentaryzacji za granicą Niemcy

Pracownik inwentaryzacji za granicą

Miejsce pracy: Niemcy
Termin: Praca od 01.10.2013
Zleceniodawca: INVENT sp. z. o. o

Zadania na stanowisku:
  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Wymagania na stanowisku:
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych wyjazdów.
  • Dyspozycyjność w okresie od 01.10.2013

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Umowa zlecenie ZUS
  • Zagwarantowany transport oraz nocleg ze śniadaniem i obiadem.
  • Wynagrodzenie130 PLN brutto za każdą inwentaryzację
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY:

o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie:
proszę kliknąć lub skopiować poniższy link

Informujemy, iż warunkiem wyjazdów jest udział w co najmniej dwóch inwentaryzacjach próbnych w Polsce.

Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego.

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

  • Invent
  • Miejsce pracy: Małopolskie, Kraków
  • Data wystawienia: 16.09.2013
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę,Umowa zlecenie
  • Min. doświadczenie: Brak

Ciekawa oferta… ?