Potrzebna opiekunka do Pani Magdalene / 1200 euro

Opiekun/ka dla pani MagdaleneKamp - Linfort (Niemcy) od 04.01.17r. do 04.03.2017, 1200 Euro
Nr ref. 14925

O naszej firmie

MEDIPE PFLEGE Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Oferta pracy
Pani ma 87 lat, jest osłabiona ze względu na podeszły wiek, dobrze mówi, słyszy i widzi. Orientacja czasowo-przestrzenna oraz personalna jest zachowana.. Porusza się samodzielnie, bądź przy wsparciu drugiej osoby. Seniorka dużo zapomina, ma początkowa demencję, należy do osób, które nie chcą się przyznać, że potrzebują pomocy. Chciałaby sama wszystko kontrolować. Przez 2 miesiące – do grudnia 2016 miała rehabilitację. W nocy raz wstaje aby skorzystać z toalety, ale nie potrzebuje pomocy opiekunki .

Starsza pani mieszka sama. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój.

Zadania Opiekunki/na

Do zadań opiekunki należy całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu,  organizacja czasu wolnego.

Lokalizacja:
Kamp - Linfort, Niemcy

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy 04.01 na 2 miesiące
·         Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
·         Atrakcyjne wynagrodzenie
·         Pomoc w organizacji podróży
·         Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
·         Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania

  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Osoba niepaląca

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 04.01.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 15144
  • Min. doświadczenie: do 1 roku